Piso de alquiler en Arinsal, 2 habitaciones, 70 metros

1.600 €

22,86 €/m2

24 imágenes

Descripción

A Arinsal hi tenim un bonic pis en lloguer.

Té dos habitacions, un bany, saló amb cuina oberta i un rebedor.

Es lloga tot moblat i equipat. Es tot exterior, fa la cantonada de l'edifici i te sol tot el dia.

El preu inclou pàrquing i traster.

 
  • Visitas: 498
  • Última modificación: 24/03/2026

Simulador hipoteca

pisos.ad

Te puede interesar

  • 84 m2
  • 2
  • 1

Piso de alquiler en Arinsal, 2 habitaciones, 84 metros

1.850 € /mes
  • 70 m2
  • 3
  • 1

Piso de alquiler en Arinsal, 3 habitaciones, 70 metros

2.075 € /mes
  • 80 m2
  • 2
  • 1

Fantástico piso en Arinsal de 2 habitaciones

615.000 € /mes
  • 100 m2
  • 2
  • 2

Piso de alquiler en Arinsal, 2 habitaciones, 100 metros

2.600 € /mes